Individuālas estētiskā koučinga sesijas

Estētiskais koučings ir koučinga veids, kurā cilvēks kouča vadībā nonāk pie savas situācijas risinājuma, attīstības, izaugsmes, izmantojot zīmējumus ar neirografikas elementiem. Koučs nedod padomus, kā dzīvot, bet ar jautājumiem klientam palīdz pašam nonākt pie svarīgiem secinājumiem. Uzzināt vairāk.


Piedāvājums uzņēmumiem

Arvien vairāk uzņēmēju saprot, ka viņu uzņēmuma izaugsme, attīstība un peļņa ir tiešā veidā atkarīga no darbinieku labbūtības. Kā to iegūt un noturēt? Piedāvāju netradicionālu, radošu pieeju labbūtības veicināšanai, izprotot savu darbinieku vajadzības un sabalansējot tās ar uzņēmuma vajadzībām un mērķiem. Uzzināt vairāk.   Attīstības dienasgrāmata


Ja ir vēlme iespējami ātri pavirzīties uz priekšu kāda sev svarīga jautājuma risinājumā, izmantojot neirografikas tehniku, aicinu piedalīties 3 nedēļu programmā "Attīstības dienasgrāmata. Estētiskais koučings". Uzzināt vairāk.Meistarklases un neirografikas algoritmi

Laiku pa laikam notiek meistarklases un  sertificēti kursi (piemēram, "Neirografikas lietotājs - ierobežojumu noņemšana"). 

Informāciju par rīkotajiem mācību pasākumiem varat iegūt sadaļā Pasākumi, bet video ierakstus no maksas vai bezmaksas nodarbībām varat iegūt sadaļā Materiāli.  


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.