Risinām situācijas zīmējumos (individuālas estētiskā koučinga sesijas)

Estētiskais koučings ir koučinga veids, kurā cilvēks kouča vadībā nonāk pie savas situācijas risinājuma, attīstības, izaugsmes, izmantojot zīmējumus ar neirografikas elementiem. Šajā tehnikā mēs:

  • modelējam / transformējam negatīvo iespaidu pozitīvajā,
  • laužam stereotipus,
  • varam novērst dzīves gados uzkrātos iekšējos ierobežojumus, izveidot savu zīmējumu, saskaņojot to tā, lai Visums to pieņemtu kā lietošanas instrukciju,
  • attīstām projektus un modelējam jaunu, skaistu dzīvi pēc sava plāna.

Tev vajadzēs dažāda biezuma melnos rapidogrāfus, krāsainos zīmuļus, krāsainos teksta marķierus, flomāsterus un A4 vai A3 formāta baltu zīmēšanas papīru un vēlēšanos kaut ko mainīt / attīstīt. Piesakies un sāc zīmēt savu skaisto dzīvi. 

Vienas sesijas cena € 40.00. Vienojoties par 5 (piecām) un vairāk sesijām, atlaide 10% no sesijas cenas. 

* Neirografika ir autortiesībām aizsargāta Pāvela Piskareva metode. 

Atsauksmes 

Kad sāku strādāt ar Mārīti, biju neapmierināts ar savu iekšējo stāvokli un darbu, ko daru. Gribēju pārmaiņas, gribēju aiziet no darba. Trīs sesijās es stabilizēju iekšējo stāvokli, sapratu, ka pašam jāatrod iekšējs miers, tad arī darbs neiejauksies fiziskajā plānā un nevajadzēs pārmaiņas. Sajutu, kā tas ir, iziet no šablona, paskatīties uz lietām no cita rakursa, sajutu brīvību, jo ieguvu iekšējo mieru. (J., Latvija)Esmu pateicīga Mārītei par cilvēcību un jautājumiem, par smaidu un atbalstu, par sesijas laikā sadzirdētām un pierakstītām atklāsmēm, par to, ka varu būt atklāta un pilnībā uzticēties. Tas ir milzīgs sasniegums vienas sesijas laikā (1,5 h) nonākt pie 13 vērtīgām atziņām, kuras virzīja mani arvien tuvāk mērķim - paplašināt savu radošo darbību. Ar Mārīti man tas izdevās viegli un ar prieku. (Svetlana, Ukraina)   Mārīte uzdod brīnišķīgus koučinga jautājumus, kuri palīdz ielūkoties sevī un rada sajūtu, ka esmu fitnesa treniņā ar treneri. Darbs ar Mārīti deva jaunu augsni darbam ar sevi, spēju uz lietām paskatīties plašāk, no cita, negaidīta skatu punkta. (S., Latvija)Mārīte iedvesmo ar savu enerģiju un jaudu. var redzēt, ka dara savu sirds lietu. (Elīna, Latvija)


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.