Par mani

Mani sauc Mārīte Mundure. Pēc izglītības esmu juriste un tulkotāja, šobrīd vadu pati savu uzņēmumu, taču vairāk nekā 20 darba gadu laikā esmu izmēģinājusi daudz dažādus darbības virzienus, tostarp darbu pašvaldībā, nevalstisko organizāciju sektorā, ārvalstu uzņēmumos, klasiskajā uzņēmējdarbībā, tīkla mārketingā utt.  

Kopš 2020. gada uz daudzām lietām skatos caur neirografikas prizmu un esmu nopietni pievērsusies neirografikas un koučinga apguvei Pāvela Piskareva Radošuma psiholoģijas institūtā (Krievijā). Neirografikas pamatzināšanas un vairākas tehnikas (algoritmus) esmu apguvusi Latvijā pie lieliskām instruktorēm. Tiecoties pēc sava horizonta paplašināšanas un vēl lielākām iespējām palīdzēt cilvēkiem un pozitīvi izmainīt pasauli, 2021. gadā pabeidzu Pāvela Piskareva institūtu un ieguvu divus diplomus - Neirografikas instruktors (ar tiesībām mācīt visus neirografikas algoritmus) un Estētiskais koučs (ar tiesībām strādāt kā koučam un savā darbā izmantot neirografikas elementus). 

2022. gada pavasarī izmantoju "Mācības pieaugušajiem" piedāvājumu un apguvu kursu "Koučings un supervīzija". 

2023. gadā esmu ieguvusi intelekta treneru asociācijas SUPER JUMP intelekta trenera sertifikātu ar tiesībām mācīt metodi. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.