Intensīvais intelekta treniņu kurss "SUPER JUMP"

Intelektuālu tiešsaistes treniņu kurss domāšanas attīstībai, emociju pārvaldīšanai un vispārējā veselības stāvokļa uzlabošanai. Kurss ir balstīts uz 8 vienkāršiem vingrinājumiem. Metode ir pieejama un efektīva visiem cilvēkiem. 

KO JUMS VAR DOT ŠIS KURSS

 • Nostiprinātu veselību un imunitāti, attīstītu gribasspēku
 • Paaugstinātu enerģijas un dzīvesprieka līmeni
 • Iegūtu laimes sajūtu
 • Uzlabotas attiecības ģimenē, ar kolēģiem un draugiem
 • Attīstītu intelektu, radošumu un diverģento domāšanu
 • Uzlabotas komunikācijas un oratora prasmes
 • Finanšu pieaugumu, veiksmi biznesā un darbā
 • Uzlabotas līderības prasmes, pārliecība, pašvērtība
 • Atbrīvošanos no depresijas, apātijas, emocionālās un profesionālās izdegšanas
 • Uzrāvienu personīgajā un profesionālajā izaugsmi

KURSA PROGRAMMA

 1. uzdevums - paātrina laimes hormonu izstrādi organismā, paaugstina darba spējas un radošumu, noņem nogurumu, paātrina domāšanu, uzlabo oratora spējas.
 2. uzdevums - ļauj kontrolēt negatīvo domu plūsmu, ātri mainīt mentālo stāvokli uz pozitīvu, atbrīvoties no sliktiem ieradumiem.
 3. uzdevums - dod pārliecību par sevi, paaugstina enerģijas līmeni, pozitīvi ietekmē vispārējo veselības stāvokli un iekšējo orgānu darbību.
 4. uzdevums - attīsta gribasspēku un spēju ātri pieņemt lēmumus, stimulē nestandarta radošo domāšanu, nostiprina imūnsistēmu.
 5. uzdevums - palīdz pārvaldīt emocionālās reakcijas, attīsta stresa noturību, iekšēju mieru un atvērtību.
 6. uzdevums - ļauj tiešā veidā strādāt ar savu zemapziņu, stiprina pārliecību par sevi, palielina veiksmi un palīdz sasniegt jebkuru mērķi.
 7. uzdevums - palielina dzīvesprieka līmeni, uzlabo vispārējo emocionālo stāvokli, palīdz atbrīvoties no depresijas, iegūt harmoniju un laimes sajūtu.
 8. uzdevums - attīsta apzinātību, palīdz atklāt savus talantus un realizēt potenciālu, atrast sevi, dzīves jēgu, savu aicinājumu.

IEGUVUMI NO KURSA

 • Sajutīsiet jaunu dzīves garšu, ieraudzīsiet izdevīgas iespējas, atradīsiet izaugsmes ceļus dažādās dzīves jomās
 • Radīsiet jaunas, nestandarta idejas
 • Vieglāk radīsiet valodu ar citiem cilvēkiem, uzlabosiet personiskās attiecības ģimenē, darbā
 • Kļūsiet pārliecinātāks par sevi, paaugstināsiet pašvērtību, atklāsiet jaunus, vērienīgus mērķus un veidus, kā šos mērķus īstenot
 • Paaugstināsiet personīgo efektivitāti
 • Kļūsiet izcili rezultatīvi un enerģiski, novērsīsiet depresiju, profesionālo vai emocionālo izdegšanu
 • Nonāksiet jaunā apzinātības līmenī, palielināsiet lēmumu pieņemšanas ātrumu, uzlabosiet visas savas dzīves jomas, atbrīvosieties no sliktiem ieradumiem
 • Atbrīvosieties no bailēm par publisko uzstāšanos, iemācīsieties «neliet ūdeni», sāksiet viegli iepazīties ar jauniem cilvēkiem un daudz efektīvāk sarunāties

KURSA NORISE 

📌 Tikai 1 stundu dienā (tiešsaistē - Telegram)
📌 Tikai 8 vienkārši vingrinājumi, kas paliks ar Jums uz visiem laikiem
📌 Tikai 9 dienas (27.06.-05.07.2023. plkst. 10:00 vai plkst. 18:30)
📌 Tikai 6-12 cilvēki grupā

KURSA MAKSA: € 150,00 (par atlaidi interesēties, zvanot pa tālruni 26532273 vai rakstot uz lex-ius@lex-ius.lv)

REĢISTRĒTIES šeit: https://cabinet.superjump.world/register/63472

KURSU VADA: Mārīte Mundure - vadošā asociācijas SUPER JUMP intelekta trenere

KAS IR SUPER JUMP?


Viena sociālā loma visiem gadījumiem - "Laimīgs cilvēks"


ATBALSTS PĒC KURSA

Dalībnieki pēc kursa tiek aicināti turpināt nostiprināt iegūtās zināšanas un prasmes, iestājoties Intelekta klubā. Klubā var iestāties jebkurā brīdī pēc pabeigta kursa, kā arī izstāties jebkurā brīdī.

Kluba abonements: $ 40.00 mēnesī.

Intelekta kluba mērķis ir uzturēt možu garu, augstu enerģijas un laimes līmeni un atbalsta vidi tiem, kas apguvuši SUPER JUMP metodi.

Kluba pamatprincipi:

 • Mēs esam draudzīgākā starptautiskā intelekta treneru saime.
 • Mēs ar savu atbalstu, padomiem un uzmundrinājumiem palīdzam viens otram augt un attīstīties, cienām, novērtējam un atbalstām viens otru.
 • Mūsu intelekta klubs ir attīstoša komanda, kurā mēs radām pozitīvu, attīstošu, motivējošu, gaišu, laipnu, enerģisku, lieliskuma, draudzības un cieņas pilnu vidi, apgūstot jaunu informāciju un nostiprinot iegūtās zināšanas un prasmes praksē.
 • Šis intelekta klubs ir kā fitnesa zāle, kas palīdz uztrenēt muskuļus – šajā gadījumā smadzenes. Smadzenes ir muskulis, kurš darbojas līdzīgi kā izpletnis – atvērtā veidā, tāpēc klubā mēs esam atvērti informācijai un atklāti.

Dalībnieku atsauksmes

Skolotāja


Sociālo tīklu menedžere, juriste


Multimāksliniece


Sociālā darbiniece


Juriste


Policijas darbiniece


😊 Mani sauc Luīze. Man ir 21 gads. Super Jump bija liels palīgs laikā, kad es atrados slimnīcā ar depresiju un trauksmi. Protams, ka tādā stāvoklī, kurā ir jo īpaši grūti saņemties, meklēt palīdzību un rast cerību, liekas - ko man tāds intelekta treniņš varēs dot? Bet es pamēģināju. Es piedalījos visās nodarbībās, pildīju visus uzdevumus un vēroju, kā manu acu priekšā mana dzīve kļuva gaišāka, pozitīvāka un mierpilnāka. No nodarbībām es cerēju piedzīvot brīnumu, un tas man izdevās. Esmu pārliecināta, ka piedalīšanās Super Jump treniņos man palīdzēja stabilizēt savu veselības stāvokli, motivēja aktīvāk strādāt ar sevi un apstiprināja to, ka manī ir liels potenciāls, lai sasniegtu savus mērķus un sapņus. Liels paldies Super Jump trenerēm, par draudzīgo un drošo vidi, aktīvo komunicēšanu un atbalstu gan treniņu laikā, gan pēc tā. Šos intelekta treniņus es iesaku ikvienam. Un nav jāgaida grūtie un izmisuma pilnie brīži, lai sāktu ar sevi strādāt. Īstais laiks, manuprāt, ir tad, kad cilvēks vēlas veikt izmaiņas sevī un savā dzīvē. Rūpējieties par sevi un vairojiet pozitīvismu!

😊  Sveiki. Mani sauc Linda un esmu no Carnikavas. Ikdienā jau ceturto gadu esmu saistīta ar dārziem un stādiem.  Pirms Super Jump es visu laiku uzdevu sev jautājumu, ko darīt ar sevi tālāk un kur spert nākamo soli. Visu laiku bija disharmonija ar darbu un sevi. Pēc viena ieraksta Mārīte mani uzaicināja uz kursu, un sajūta bija, ka jāpiekrīt. Nenožēloju ne mirkli, jo, pirmkārt, paralēli kursam, tika pieņemts lēmums par darbu. Otrkārt, šie principi dod ikdienā spēku kontrolēt savu prātu, domas. Paldies Mārītei par fantastisko iespēju un meitenēm par foršajiem vakariem. Mārīte un Kristīne ir burvīgas intelekta treneres, jo sniedz tik daudz no savas dzīves pieredzes, kā tas darbojas, uzklausa un dod drošības sajūtu, ka viss ir un būs labi. Paldies jums.💚

VĒLATIES KĻŪT PAR INTELEKTA TRENERI?

Aicinām pievienoties mūsu starptautiskajai intelekta treneru kopienai un palīdzēt cilvēkiem mainīt savu domāšanu, harmonizēt iekšējo stāvokli un kļūt apzinātākiem.

Ieskatieties šajā dokumentā, lai uzzinātu, ko var iegūt intelekta treneris.

Beit šeit varat izlasīt manis tulkotu grāmatu "Intelekta treneri veido uzņēmumu Nr. 1 pasaulē" un uzzināt:

 • kas ir šī jaunā intelekta trenera profesija,
 • ar ko tā ir labāka par citām,
 • kā šī profesija var palīdzēt Jums iegūt drošību, ieraudzīt un īstenot dažādas iespējas, vienmēr būt resursā, būt neatkarīgam no apkārtējiem apstākļiem un palīdzēt miljoniem cilvēku visā pasaulē.


Pirkumu grozs